Jdi na obsah Jdi na menu
 


     

      3. ledna 2010 se konalo zasedání Rady zástupců. Mimo jiné byl schválen soutěžní plán  pro letošní rok. Miloslav Mach provedl jeho barevnou úpravu, která zdůrazňuje akce týkající se bezprostředně hráčů našeho klubu.

      Náš klub bude v tomto roce pořádat jediný turnaj, který bude spadat do druhého kvartálu, a to v neděli 7. března 2010. Vyzýváme a současně prosíme všechny jihočeské hráče, aby náš turnaj podpořili svou účastí (samozřejmě srdečně zveme i hráče z jiných regionů). Podle nového ustanovení Unie HSH se turnaj s nízkou účastí nebude započítávat do žádných soutěží a tabulek!

       Do nominace na Mistrovství Evropy 2010 v Senici se dostali 3 hráči našeho klubu - Václav Zíka, Petr Honsa a Miloslav Mach, mezi náhradníky je Adam Svoboda - všichni v kategorii mužů. Petr Honsa byl též nominován jako zástupce UHSH do soutěží Multitable na ME.

      Náš klub v letošním roce bude obhajovat svůj loňský triumf v Poháru mistrů evropských zemí.

      Schváleno bylo i rozlosování 1. ligy družstev. Této soutěže se letos zúčastní 11 družstev: S.H.L. WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic, B.H.C. Dragons Brno, S.H.C. Bizoni Uherčice, B.H.C. AB Stain Most, Šprtmejkři Ostrava A-One, S.H.L. Brno, Doudeen Team, Prague NHL, BHL Zekatel Žďár nad Sázavou, B.H.K. Orel Boskovice a Šneci Kohoutovice. Dobrá Voda svá domácí utkání odehraje v klubovně stolního hokeje v místním sportovním areálu, adresy a kontakty na ostatní týmy naleznete zde.