Jdi na obsah Jdi na menu

S více jak hodinovým zpožděním, zapříčiněným zkratem v elektrických rozvodech po noční průtrži mračen, začal v neděli na Dobré Vodě u Českých Budějovic turnaj stolních hokejistů kategorie billiard – hockey. Jednalo se o již jedenáctý ročník turnaje „O pohár obce Dobrá Voda“ a mimo pohárů, medailí a finančních prémií pro prvních pět hráčů se hrálo především o nominační body pro 3. Kvartální turnaj (Dobrá Voda – 13.9.). Obrazek

Třetím triumfem v řadě se blýskl hráč domácí WIP Reklamy Miloslav Mach, který po vítězství na Czech open (Most – 10.5.) a Russia open (Petrohrad – 25.5.) se dočkal vítězství i na domácí půdě. Ve finále přehrál Václava Truhláře z Brna. Stejného výsledku, jako před týdnem v Rusku, dosáhl i další hráč dobrovodského celku – Jiří Honsa, který bral bronzovou medaili. Další pořadí: 4. Kyzlink (DS Brno), 5. Vítámvás, 6. Ludvík (oba California Žďár nad Sázavou), 7. Mužík (Sokol Stochov), 8. Martinčič (Calif. Žďár), 9. Zíka (WIP Reklama Dobrá Voda), 10. Juchelka (DS Brno). Patrik Juchelka navíc zvítězil i ve své kategorii starších žáků, nejlepším juniorem byl sedmý Jan Mužík a nejlepší ženou byla na 21. místě Klára Ludvíková z BHL Žďár.