Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Hned dva podniky čekají o víkendu na jihu Čech vyznavače stolního hokeje kategorie billiard – hockey.

V sobotu se bude jednat o finálový turnaj série MASTERS za rok 2007, který byl organizačně svěřen prvoligovému klubu z Dobré Vody z důvodu krásných hracích prostor v jejich nové hale, které odpovídají významu tohoto turnaje. V něm se utká osmička nejlepších hráčů loňské sezóny. Hraje se o poháry i finanční prémie systémem každý s každým a mezi osmičkou se představí i dva hráči jihočeské Stolní hokejové ligy WIP Reklama Dobrá Voda: Miloslav Mach a Petr Honsa.

V neděli pak proběhne již 16. ročník tradičního prestižního turnaje Budvar cup 2008. Zde mohou startovat všichni vyznavači šprtce bez rozdílu věku i pohlaví. Musí se však dostavit do místa konání alespoň čtvrt hodiny před oficiálním začátkem soutěže a složit startovné 100,- Kč (hráči do 15-ti let 25,- Kč). Mimo bodů potřebných k postupu na 2. Kvartální turnaj se hraje taktéž opět o poháry , medaile a dokonce i věcné ceny.

Obě akce mají oficiální začátek v 10 hodin (končit budou okolo 16-té hodiny) a jsou zdarma přístupné i veřejnosti. Hraje se v klubovně stolního hokeje v areálu dobrovodského fotbalového hřiště.