Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pařez cup 2009 obhájil Zíka

15. 2. 2009

V neděli proběhl v Dobré Vodě u Českých Budějovic letošní první jihočeský turnaj jednotlivců ve stolním hokeji kategorie billiard –hockey. Turnaje se zúčastnilo přes dvě desítky hráčů a zdaleka se nejednalo pouze o hráče z Českobudějovicka, ale dorazili i zástupci z Prahy, Brna, Žďáru nad Sázavou a Strakonic. Obrazek

 

Loňské vítězství obhájil domácí hráč a zástupce pořádajícího klubu WIP Reklama Dobrá Voda Václav Zíka, který stejně jako loni přehrál ve finále Tomáše Vítámváse z BHL Žďár nad Sázavou. Třetí místo vybojoval Zíkův oddílový kolega Miloslav Mach.

 

Mezi ženami kralovala Radka Macháčková (BHL Žďár nad Sázavou), kategorii žáků vyhrál František Macháček jun. (Tigers Žďár nad Sázavou). Vítězové obdrželi, tak, jak je v Dobré Vodě už tradicí, kromě obvyklých pohárů, medailí a finančních prémií i věcné ceny věnované hlavním sponzorem turnaje. Z jihočeských hráčů se dále v turnaji představili: 6. Chládek, 8. Cahák, 12. Petr Honsa, 13. Hanousek, 14. Jan Mach (všichni WIP Reklama Dobrá Voda), 19. Hankovec, 20. Kučava, 21. Podlešák (všichni Husot Strakonice).

 

Do jižních Čech se Šprtec vrátí již za dva týdny, kdy se v tělocvičně dobrovodské ZŠ uskuteční první Kvartální turnaj sezóny 2009.