Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama cup 2009 putuje po roce opět do Prahy

23. 2. 2009

První nominační turnaj pro postup na 30. mistrovství ČR stolních hokejistů kategorie billiard – hockey se uskutečnil o víkendu v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Turnaj nesl tradiční název podle hlavního sponzora pořádajícího klubu WIP Reklama cup a zúčastnilo se ho přes sto kvalifikovaných hráčů.

 Na vítězství v prvním !Kvartálním turnaji“ si brousila zuby celá řada favoritů, ale nejlépe se tohoto úkolu zhostil hráč Prague NHL – Pavel Alexandrov. Celým turnajem proplul bez jediného zaváhání a právem tak mohl zvednout nad hlavu nejcennější pohár. Ve finále přehrál Miroslava Škorpíka (Dragons Brno), třetí místo zbylo na úřadujícího mistra světa Martina Kučeru (SHL Brno). Obrazek

Poměrně početné zastoupení měl i pořádající klub Stolní hokejová liga WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic v podobě osmi hráčů. Z nich se nejlépe dařilo Petru Honsovi, který obsadil 5. příčku. Dále skončil na 20. místě Martin Pařez, 21. Miloslav Mach, 35. Václav Zíka, 53. Jiří Honsa, 70. Adam Svoboda, 86. Tomáš Hanousek  a 98. Richard Harnach.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali: nejlepší žena – Milada Foltýnová (Prague NHL), nejlepší žák – Patrik Juchelka (SHL Brno) a nejlepší mladší žák – Vojtěch Hlávka (AB Stain Most).

Tento týden je na programu další kolo celostátní 1. ligy družstev a tým WIP Reklamy, ve složení Honsa Jiří, Honsa Petr, Mach, Pařez, Zíka, zajíždí do Mostu, kde se v trojutkání střetne s místním BHC AB Stain Most a BHL Zekatel Žďár nad Sázavou.