Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama cup 2018 pro Jiřího Honsu

4. 10. 2018

(mm)

      O víkendu proběhnul v klubovně stolního hokeje na Dobré Vodě u Českých Budějovic další ročník prestižního turnaje stolních hokejistů kategorie billiard-hockey WIP Reklama cup 2018. Turnaje se kromě domácích hráčů zúčastnili i borci ze Strakonic a Prahy.

      Bez jediného zaváhání prošel celým turnajem domácí Jiří Honsa, opora prvoligového týmu a právem si tak vybojoval zisk "zlatého" poháru. Druhé místo si zajistil jeho oddílový kolega a další prvoligový "mistr" Václav Zíka. Nejlepší trio doplnil hráč pražské Prague NHL Tomáš Vančura.

      Mezi ženami byla nejlepší Milada Vančurová (taktéž Prague NHL) na čtvrtém místě, nejlepším starším žákem se stal desátý Pavel Hejný a mladším žákem Štěpán Staněk na dvanáctém místě (oba Husot Strakonice). Do desítky nejlepších se vešli ještě 5. Martin Hlaváč, 6. Marie Zíková, 7. Michal Wollner, 8. Petr Červený a 9. Petr Honsa (všichni WIP Reklama D. Voda). Nejmladším účastníkem turnaje se stal na 17. místě teprve šestiletý domácí borec Honzík Honsa. Konečnou tabulku pořadí najdete na stránkách UHSH.

img-20180925-wa0001_1.jpg

Na fotce zleva: Milada Vančurová, Tomáš Vančura, Jiří Honsa, Václav Zíka, Štěpán Staněk a Pavel Hejný.

 

 

Náhledy fotografií ze složky WIP Reklama Cup 2018